BIP
AKTUALNOŚCI
Spotkanie Wielkanocne
18.04.2019
W czwartek, 18 kwietnia w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne.

Wielkanoc to tradycyjnie czas do wspólnych spotkań żołnierzy i pracowników wojska. W naszej tradycji narodowej szczególna chwila zadumy, ale przede wszystkim radości ze spotkań w gronie rodzinnym i wspólnego świętowania wesołej nowiny zmartwychwstania Pańskiego.

Na zaproszenie pełniącego obowiązki komendanta Centrum podpułkownika Jarosława Muszyńskiego na uroczyste spotkanie wielkanocne w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych przybyło wielu znamienitych gości: przedstawicieli władz wojewódzkich i samorządowych, jednostek i instytucji wojskowych oraz reprezentanci wszystkich służb mundurowych. W spotkaniu wielkanocnym uczestniczyli także obecni i byli żołnierze i pracownicy Centrum.

Podpułkownik Janusz Duhr w imieniu pełniącego obowiązki komendant Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych złożył wszystkim życzenia spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Życzył odpoczynku w gronie rodzinnym, aby ten czas spędzony z bliskimi dał wszystkim pozytywną energię do powrotu do obowiązków służbowych. Życzenia zdrowia, radości, wyjątkowych spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół oraz wszelkiej pomyślności na nadchodzące święta przesłał także dowódca PKW Afganistan RSM płk. dypl. Piotr Kriese.

Dary wielkanocnego stołu pobłogosławił kapelan CSWL ksiądz ppor. Arnold Zimnicki.

Zgodnie ze staropolską tradycją zgromadzeni goście podzielili się jajkiem składając sobie świąteczne życzenia.

Zdjęcia: Jacek Mizgała
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych